O NAS

Nasza geneza

 

Born to Explore to dziecięca marka odzieżowa łącząca świat przyrody z dziecięcą ciekawością do jego odkrywania. 

Wierzymy, że przebywanie wśród natury kształtuje wrażliwość dziecka, pobudza jego ciekawość, wyobraźnię oraz kreatywność, jest to miejsce nieskończonej ilości pozytywnych bodźców.

„Dzieci rozkwitają w naturze” - taka myśl towarzyszyła nam przy tworzeniu marki oraz ubrań.

 


 Wysoka jakość i lokalni przedsiębiorcy

 

Przykładamy szczególną uwagę do jakości ubrań. Dlatego do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie bawełnę organiczną z certyfikatem GOTS.

Cały proces tworzenia i szycia ubrań odbywa się w Polsce, więc doskonale wiemy w jakich miejscach i warunkach one powstają. Jeśli chcesz wesprzeć lokalny biznes, to zapraszamy do naszego sklepu! Współpracujemy głównie z lokalnymi podwykonawcami, więc oprócz nas, jeszcze kilkanaście innych polskich firm ucieszy się z Waszych zakupów.

 


 Unikalne wzory i wygodne ubrania

 

Nasze nadruki to piękne, rysowane ręcznie wzory stworzone Monikę Mularczyk, a w najnowszej kolekcji to dzieło Marceliny Golis dzięki czemu ubrania stają się małymi dziełami sztuki. Zależy nam, żeby ilustracje jak najwierniej odzwierciedlały rzeczywisty wygląd zwierząt i roślin, a w połączeniu z gładkimi dzianinami tworzyły wyjątkowe stylizacje. 

Uważamy, że wygodna garderoba to absolutny must-have każdego dziecka. Nie ma tu miejsca na krępujące ruchy materiały czy drażniące wykończenia. Ubrania poza tym, że cieszą oko, muszą być wygodne!

 


 Bądźmy przyjaźni dla naszej planety 

 

Przy pakowaniu i oznaczaniu naszych produktów staramy się wykorzystywać jak najwięcej papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Dlatego też ubrania otrzymacie zapakowane w papier 100% makulaturowy. Paczka natomiast dotrze do Was zabezpieczona papierową kopertą z wypełnieniem ze ścinków papieru - wszystkie materiały wykorzystane do produkcji koperty również pochodzą z recyklingu. Zarówno papier, jak i kopertę możecie śmiało wykorzystać ponownie - bardzo Was do tego zachęcamy. Okładka książki, miejsce na dokumenty lub prace plastyczne Waszych dzieci? Wybór pozostawiamy Wam. 

Etykiety kartonowe przy ubraniach są wykonane również w 100% z kartonu uzyskanego z surowców wtórnych.

Do paczek celowo nie dodajemy pocztówek czy kartek z dołączonym rachunkiem - szanujemy naszą planetę i ograniczamy wykorzystanie papieru. 

 

 Jeśli masz jakiekolwiek pytania, albo chciałbyś z nami współpracować - wyślij wiadomość na shop@borntoexplore.pl, bądź skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl